Sázavská Pekárna
Objednávky
Přijmeme pracovníky:
ženu do výroby
Odpolední a noční směny od 14,00 do cca 2,00 - dlouhý/krátký týden.
Plat od 21.000,- Kč.
kontakty: +420 327 321 297 / +420 606 117 913 / objednávky@pekarnasazava.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Sázavská Pekárna vyrostla roku 1992 na okraji městečka Sázava. Město Sázava ležící na stejnojmenné řece se nachází uprostřed malebné oblasti středních Čech a bývá častým cílem turistů a rekreantů. V naší pekárně pracuje 25 profesionálních zaměstnanců, kteří pro Vás denně, včetně svátků a nedělí připravují čerstvé pečivo. Naší snahou je v prvé řadě soustředit se na kvalitu a široký sortiment a nikoli na nízkou cenu na úkor kvality, takže naše výrobky nenajdete v regálech obřích supermarketů a diskontních řetězců.

Naší předností je, že jsme schopni díky velkému podílu ruční práce vyrábět mnoho druhů výrobků i v malém množství a tím se pružně přizpůsobit potřebám zákazníků. V dnešní době můžete vybírat z bohatého sortimentu pečiva. Vyrábíme několik druhů chleba, přes 20 druhů slaného a více než 50 druhů sladkého pečiva.

Sázavská Pekárna zvolila tradiční a pro kvalitu a složení chleba ten nejlepší způsob výroby ( video z ruční výroby) , tzv.vyvádění kvasů třístupňovou metodou. Tento "pravý" kvasový chléb je vyroben jen z kvasu (žitná mouka a voda), pšeničné mouky, soli, droždí a kmínu.

Naši prodejnu najdete v Sázavě na náměstí, kde je možnost i posedět u kávy či čaje. Pečivo také rozvážíme našim zákazníkům především do menších prodejen ve vesnicích a městech v okolí Sázavy.

Fotogalerie: